Cik izmaksā mūsu palīdzība?

Fakts, ka ir jāuzsāk fiziskās personas maksātnespējas process, kā arī pats maksātnespējas process nav nekas patīkams, un daļu no nepatīkamajām sajūtām var sagādāt neskaidrība par maksātnespējas izmaksām.

Bez likumos noteiktajiem obligātajiem maksājumiem (sk. Cik izmaksā maksātnespējas process?), ir jāmaksā arī juristam, kas palīdz uzsākt maksātnespējas procesu, un reizēm palīdz arī maksātnespējas procesā.

Maksa par mūsu konsultāciju ir 30 eiro, kuras laikā jūs:

 

Maksātnespējas procesa pieteikuma sagatavošana izmaksās 100 eiro, ja visus maksātnespējas procesa uzsākšanai nepieciešamos dokumentus savāksiet jūs paši. Šajā maksā ietilpst arī īsas konsultācijas pa telefonu arī turpmākajā maksātnespējas procesā.

Dokumentu savākšana prasa daudz laika, bet nav sarežģīta, tāpēc to jūs varat izdarīt arī paši. Arī maksātnespējas pieteikums nav komplicēts un garš dokuments, lai juristam būtu ētiski par tā sastādīšanu prasīt vairāk.

Mēs nespēlējam uz jūsu emocijām, nedrošību vai nezināšanu, tāpēc nepiedāvājam palīdzību, kas jums nemaz nebūs nepieciešama vai kuru jūs nevēlaties. Mēs piedāvājam juridisko palīdzību visā maksātnespējas procesa laikā, taču, ja jūs nenoslēgsiet līgumu par juridisko pakalpojumu sniegšanu visā procesa laikā, tas nenozīmē, ka jums maksātnespējas procesā radīsies problēmas vai jūs pieļausiet kļūdas, jo:

  • cik veiksmīgs būs jūsu maksātnespējas process, ir vairāk atkarīgs no visu iespējamo problēmu noskaidrošanas, sagatavošanās pirms maksātnespējas procesa un jūsu pašu rūpības, nevis no jurista palīdzības maksātnespējas procesa laikā vai maksas apmēra, kas tiek maksāta juristam,

  • ļoti iespējams, ka administrators jums maksātnespējas procesa laikā sniegs visu nepieciešamo juridisko palīdzību un sagatavos dokumentus, tai skaitā saistību dzēšanas plānu (sk. Ko dara administrators fiziskās personas maksātnespējas procesā?),

  • mēs jau konsultācijas laikā un pirms maksātnespējas procesa uzsākšanas informēsim jūs par visu, kas notiks maksātnespējas procesā, kas jums būs jādara un kādā termiņā, un ko no jums prasīs administrators;

  • jums vienmēr arī pēc maksātnespējas procesa uzsākšanas būs iespēja bez papildus samaksas mums piezvanīt un saņemt atbildes;

  • neskaidrības un jautājumi par administratora darbu parādniekiem rodas bieži, bet nopietnas problēmas, kuru risināšanai ir vajadzīga jurista palīdzība, maksātnespējas procesā ir retas;

  • ja jums tiešām radīsies nopietnas problēmas maksātnespējas procesa laikā, mēs labprāt par atsevišķu saprātīgu samaksu palīdzēsim.

 

Ja jūs tomēr nevarat vai nevēlaties savākt paši maksātnespējas procesa uzsākšanai nepieciešamos dokumentus, jūs vēlaties jurista palīdzību visā procesa laikā vai tikai kādā konkrētā maksātnespējas procesa posmā, vai konkrēta dokumenta sagatavošanā, mēs labprāt jums palīdzēsim. Šāda palīdzība, atkarībā no nepieciešamo dokumentu daudzuma un veicamajām darbībām, jums izmaksās:

Ja vēlaties, lai mēs visu izdarām jūsu vietā visā maksātnespējas procesa laikā, juridiskā palīdzība no procesa uzsākšanas līdz noslēgumam un nepieciešamo dokumentu savākšana jums izmaksās no 400 līdz 600 eiro atkarībā no veicamajām darbībām un dokumentu daudzuma.

Vienalga kādus mūsu pakalpojumus jūs izvēlēsieties, jūs maksāsiet adekvātu samaksu par jurista darbu, bet netērēsiet lieki par greznu biroju ar skatu uz Vecrīgu, reklāmām, klientu menedžeri, kura uzdevums ir piesaistīt klientus, vai sekretāri, kuras vienīgais darbs ir pagatavot un pasniegt kafiju.

PALĪDZĪBA IR VIENA ZVANA ATTĀLUMĀ

Ja vēlaties uzsākt fiziskās personas maksātnespēju vai jums nepieciešama juridiskā palīdzība maksātnespējas procesā, zvaniet 29161925 vai rakstiet juristi@uzelpo.lv.

  

Noskaidrojiet šeit vairāk par telefona sarunu ar mums. 

Parādu dzēšana maksātnespējas procesā

Maksātnespējas norises atšķirības

Maksātnespējas procesa uzsākšana

Maksātnespējas procesa norise

Ierobežojumi, iespējamās problēmas un maksātnespējas negatīvās sekas

Dokumenti fiziskās personas maksātnespējas procesā

Maksātnespējas alternatīvas

Parādu piedziņa un atbildība par parādu nemaksāšanu

© Inese Rimdžus, 2013-2020

Rīga, Elizabetes iela 2-320