Cik izmaksā mūsu palīdzība?

Fakts, ka ir jāuzsāk fiziskās personas maksātnespējas process, kā arī pats maksātnespējas process nav nekas patīkams, un daļu no nepatīkamajām sajūtām var sagādāt neskaidrības par maksātnespējas procesa izmaksām.

Bez likumos noteiktajiem obligātajiem maksājumiem (sk. Cik izmaksā maksātnespējas process?), ir jāmaksā arī juristam, kas palīdz uzsākt maksātnespējas procesu un gatavo tiesai nepieciešamos dokumentus maksātnespējas procesā.

Maksa par mūsu konsultāciju ir 30 eiro, kuras laikā jūs:

 

Pat, ja jūs nevarēsiet uzsākt maksātnespējas procesu uzreiz, šī konsultācija nebūs veltīga, jo jūs: 

Maksātnespējas procesa uzsākšanai nepieciešamo dokumentu savākšana nav sarežģīta, tāpēc dokumentus jūs varat savākt arī paši. Mēs izskaidrosim kā to izdarīt, un iedosim paraugus.

 

Maksātnespējas procesa uzsākšanai nepieciešamā pieteikuma tiesai sagatavošana izmaksās 100 eiro. Par šo maksu mēs sniegsim arī īsas konsultācijas pa telefonu turpmākajā maksātnespējas procesā.

Maksātnespējas procesa laikā parādniekam ir nepieciešami divi dokumenti, kuru sagatavošanu vienmēr ir jāuztic juristam:

 - saistību dzēšanas plāns un lūgums (pieteikums) tiesai apstiprināt šo plānu;

- pieteikums tiesai par maksātnespējas procesa pabeigšanu un saistību dzēšanu

Katra šī dokumenta sagatavošana maksās 70 eiro

 

Neviens no šiem dokumentiem nav komplicēts vai garš dokuments, lai juristam būtu ētiski par tā sastādīšanu prasīt vairāk.

Mēs nespēlējam uz jūsu emocijām, nedrošību vai nezināšanu, tāpēc nepiedāvājam palīdzību, kas jums nemaz nebūs nepieciešama vai kuru jūs nevēlaties. Mēs piedāvājam juridisko palīdzību visā maksātnespējas procesa laikā, taču, ja jūs nenoslēgsiet līgumu par juridisko pakalpojumu sniegšanu visā procesa laikā, tas nenozīmē, ka jums maksātnespējas procesā radīsies problēmas vai jūs pieļausiet kļūdas, jo:

  • cik veiksmīgs būs jūsu maksātnespējas process, ir vairāk atkarīgs no visu iespējamo problēmu noskaidrošanas, sagatavošanās pirms maksātnespējas procesa un jūsu pašu rūpības, nevis no jurista palīdzības maksātnespējas procesa laikā vai maksas apmēra, kas tiek maksāta juristam,

  • ļoti iespējams, ka administrators jums maksātnespējas procesa laikā sniegs visu nepieciešamo juridisko palīdzību un sagatavos dokumentus, tai skaitā sagatavos saistību dzēšanas plānu (sk. Ko dara administrators fiziskās personas maksātnespējas procesā?),

  • mēs jau konsultācijas laikā un pirms maksātnespējas procesa uzsākšanas informēsim jūs par visu, kas notiks maksātnespējas procesā, kas jums būs jādara un kādā termiņā, un ko no jums prasīs administrators;

  • jums vienmēr arī pēc maksātnespējas procesa uzsākšanas būs iespēja bez papildus samaksas mums piezvanīt un saņemt atbildes;

  • neskaidrības un jautājumi par administratora darbu parādniekiem rodas bieži, bet nopietnas problēmas, kuru risināšanai ir vajadzīga jurista palīdzība, maksātnespējas procesā ir retas;

  • ja jums tiešām radīsies nopietnas problēmas maksātnespējas procesa laikā, mēs labprāt par atsevišķu saprātīgu samaksu palīdzēsim.

Samaksājiet mums 30 eiro par konsultāciju par maksātnespējas procesu

Savāciet maksātnespējas uzsākšanai nepieciešamos dokumentus

Samaksājiet mums 100 eiro par maksātnespējas pieteikumu un  1076 eiro maksājumus valstij

Iesniedziet tiesā pieteikumu un uzsāciet maksātnespējas procesu

Samaksājiet mums vai administratoram 70 eiro par saistību dzēšanas plāna sagatavošanu

Iesniedziet saistību dzēšanas plānu apstiprināšanai tiesā

Maksājiet kreditoriem 1/3 no ienākumiem, bet ne mazāk kā 166,67 eiro mēnesī vienu līdz trīs gadus

Savāciet  procesa pabeigšanai nepieciešamos dokumentus

Samaksājiet mums  70 eiro par pieteikumu par saistību dzēšanu un maksātnespējas procesa pabeigšanu

Iesniedziet tiesā pieteikumu un pabeidziet maksātnespējas procesu

Ja jūs tomēr nevarat vai nevēlaties savākt paši maksātnespējas procesa uzsākšanai nepieciešamos dokumentus, vai jūs vēlaties jurista palīdzību visā procesa laikā vai tikai kādā konkrētā maksātnespējas procesa posmā, vai konkrēta dokumenta sagatavošanā, mēs labprāt jums palīdzēsim.

Ja jūs uzticēsiet mums visu maksātnespējas procesa uzsākšanu, tas Jums izmaksās 250 līdz 300 eiro atkarībā no dokumentu daudzuma un darbam nepieciešamā laika, kas ietver samaksu notāram par pilnvaru, samaksu par maksātnespējas procesa uzsākšanai nepieciešamo dokumentu sagatavošanu un maksātnespējas procesa pieteikuma sagatavošanu, dokumentu iesniegšanu tiesai un citām darbībām, kas nepieciešamas maksātnespējas procesa uzsākšanai. 

Ja vēlaties, lai mēs visu izdarām jūsu vietā arī visā maksātnespējas procesa laikā, juridiskā palīdzība līdz maksātnespējas procesa noslēgumam Jums izmaksās aptuveni 250 eiro. Mēs Jūsu vietā gatavosim un sūtīsim dokumentus administratoram, sagatavosim saistību dzēšanas plānu, pieteikumu tiesai par saistību dzēšanas plāna apstiprināšanu, savāksim maksātnespējas procesa pabeigšanai nepieciešamos dokumentus un sagatavosim tiesai pieteikumu par saistību dzēšanu un maksātnespējas procesa pabeigšanu. 

Vienalga kādus mūsu pakalpojumus jūs izvēlēsieties, jūs maksāsiet adekvātu samaksu par jurista darbu, bet netērēsiet lieki par greznu biroju ar skatu uz Vecrīgu, reklāmām, klientu menedžeri, kura uzdevums ir piesaistīt klientus, vai sekretāri, kuras vienīgais darbs ir pagatavot un pasniegt kafiju.

PALĪDZĪBA IR VIENA ZVANA ATTĀLUMĀ

Ja vēlaties uzsākt fiziskās personas maksātnespēju vai jums nepieciešama juridiskā palīdzība maksātnespējas procesā, zvaniet 29161925 vai rakstiet juristi@uzelpo.lv.

  

Noskaidrojiet šeit vairāk par telefona sarunu ar mums. 

Parādu dzēšana maksātnespējas procesā

Maksātnespējas norises atšķirības

Maksātnespējas procesa uzsākšana

Maksātnespējas procesa norise

Ierobežojumi, iespējamās problēmas un maksātnespējas negatīvās sekas

Dokumenti fiziskās personas maksātnespējas procesā

Maksātnespējas alternatīvas

Parādu piedziņa un atbildība par parādu nemaksāšanu

© Inese Rimdžus, 2013-2020

Rīga, Elizabetes iela 2-320