nepatiesas informācijas sniegšana kreditoriem

Maksātnespējas procesa uzsākšana ir jāatliek, ja kreditoriem ir sniegta nepatiesa informācija

Kliente bija paņēmusi tik daudz patēriņa kredītus, ka kredītu ikmēneša maksājumiem viņa tērēja gandrīz visu savu algu, tāpēc viņa gribēja uzsākt maksātnespējas procesu.

Konsultācijā kliente noskaidroja, ka viņas maksātnespējas process visdrīzāk tiks izbeigts, nedzēšot saistības, jo ņemot pēdējos patēriņa kredītus, viņa kredīta pieteikumos nebija norādījusi citus, iepriekš ņemtos kredītus.

Konsultācijā viņa arī noskaidroja, kā notiks parādu piedziņa, cik daudz no viņas ienākumiem varēs paņemt tiesu izpildītājs, un izlēma atlikt maksātnespējas procesa uzsākšanu līdz tam laikam, kamēr būs pagājuši trīs gadi kopš pēdējā kredīta ņemšanas, bet tikmēr kreditoriem maksāt mazāk un sakrāt maksātnespējas procesa uzsākšanai nepieciešamo naudu.

Juristiem darba specifikas dēļ klienti uztic personisku un konfidenciālu informāciju, kuru likums neatļauj atklāt, tādēļ konkrētus klientu vārdus mēs nedrīkstam nosaukt. 

PROFESIONĀLA UN KONFIDENCIĀLA PALĪDZĪBA MAKSĀTNESPĒJAS JAUTĀJUMOS

Ja vēlaties uzsākt fiziskās personas maksātnespējas procesu vai jums ir citi jautājumi par maksātnespēju, zvaniet 29161925 vai rakstiet juristi@uzelpo.lv. Mēs varam palīdzēt. 

  

Noskaidrojiet šeit vairāk par telefona sarunu ar mums. 

Parādu dzēšana maksātnespējas procesā

Maksātnespējas norises atšķirības

Maksātnespējas procesa uzsākšana

Maksātnespējas procesa norise

Ierobežojumi, iespējamās problēmas un maksātnespējas negatīvās sekas

Dokumenti fiziskās personas maksātnespējas procesā

Maksātnespējas alternatīvas

Parādu piedziņa un atbildība par parādu nemaksāšanu