pic woman with document.jpg

Maksātnespējas procesu var uzsākt atkārtoti, ja iepriekšējais process ir izbeigts, nedzēšot saistības

Kliente bija uzsākusi maksātnespējas procesu, lai dzēstu 2008.gadā paņemtu nekustamā īpašuma kredīta parādu.  Bija uzsākta saistību dzēšanas procedūra un apstiprināts saistību dzēšanas plāns, taču viņa bija aizbraukusi uz diviem mēnešiem uz ārzemēm, un tāpēc bija aizmirsusi samaksāt ikmēneša maksājumu kreditoriem. Viens no kreditoriem bija nosūtījis administratoram un tiesai lūgumu izbeigt maksātnespējas procesu, un kamēr viņa bija ārzemēs, tiesa izbeidza maksātnespējas procesu, nedzēšot saistības.

Pēc likumā noteiktā termiņa - 12 mēnešiem pēc iepriekšējā maksātnespējas procesa izbeigšanas - viņa vēlreiz savāca nepieciešamos dokumentus un iesniedza tiesā jaunu maksātnespējas procesa pieteikumu. Viņai no jauna tika uzsākts maksātnespējs process.

 

Klientei bija vēlreiz jāsamaksā maksātnespējas procesa uzsākšanai nepieciešamās izmaksas, tai skaitā depozīts.

Juristiem darba specifikas dēļ klienti uztic personisku un konfidenciālu informāciju, kuru likums neatļauj atklāt, tādēļ konkrētus klientu vārdus mēs nedrīkstam nosaukt. 

PROFESIONĀLA UN KONFIDENCIĀLA PALĪDZĪBA MAKSĀTNESPĒJAS JAUTĀJUMOS

Ja vēlaties uzsākt fiziskās personas maksātnespējas procesu vai jums ir citi jautājumi par maksātnespēju, zvaniet 29161925 vai rakstiet juristi@uzelpo.lv. Mēs varam palīdzēt. 

  

Noskaidrojiet šeit vairāk par telefona sarunu ar mums. 

Parādu dzēšana maksātnespējas procesā

Maksātnespējas norises atšķirības

Maksātnespējas procesa uzsākšana

Maksātnespējas procesa norise

Ierobežojumi, iespējamās problēmas un maksātnespējas negatīvās sekas

Dokumenti fiziskās personas maksātnespējas procesā

Maksātnespējas alternatīvas

Parādu piedziņa un atbildība par parādu nemaksāšanu